Bécsi ezüst kínálótál
Bécsi ezüst kínálótál

8

Bécsi ezüst kínálótál

800-as finomságú ezüst, 491 g, 9,5 x 33,5 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, feloldatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%