201

Bécsi ezüst kínálótálka

Méret: 344 g, 5,5 x 20 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, JCK (Josef Carl Klinkosch) mesterjegy
HUF 90 000 — 120 000
EUR 250 — 333
USD 275 — 367

Kikiáltási ár: 65 000 Ft (181 EUR*, 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%