Bécsi ezüst névjegytálka
Bécsi ezüst névjegytálka

105

Bécsi ezüst névjegytálka

Méret: 336 g, 6 x 28 x 20 cm
jelzett: Bécs 1972-1922 között használt fémjel, feloldatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%