Bécsi ezüst rokokó kávéscsésze aljjal

126

Méret: 170 g, 8 x 13 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használ fémjel, CW mesterjegy (44)
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%