69

Bécsi ezüst rövidital kínáló kosár

Technika: 800-as finomságú ezüst, 403 g, 18 x 42 x 15 cm,
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, kancsó szimbólum (Eduard Friedman) mesterjegy
10 db pohárral (1 sérült)
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%