81

Bécsi ezüst szecessziós füles kínálótálka

Méret: 11 x 22 x 12 cm
jelzett.Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, M?. mesterjegy
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 124 000 Ft (398 EUR*, 431 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00