Bécsi ezüst szecessziós kínálótál

62

800-as finomságú ezüst, 290 g, üvegbetéttel, 11 x 19 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, MG mesterjegy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%