205

Bécsi ezüst szecessziós kulcsos cukordoboz

Technika: 800-as finmságú ezüst
Méret: 13 x 12 x 10 cm, 362 g
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, MG mesterjel,
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%