185

Bécsi ezüst tálca

800-as finomságú ezüst, fa talapzat, nettó: 1780 g (merevítés nélkül)
57 x 48 cm
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, FR mesterjegy
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%