64

Bécsi ezüst tálca

Méret: 706 g, 45 x 13,5 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, szimbólum mesterjegy
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%