50

Bécsi ezüst talpas fedeles díszedény

800-as finomságú ezüst, festett üveg, nettó: 135 g, 27 x 17 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között haszbnált fémjel
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%