65

Bécsi ezüst talpas kínáló tál üveg betéttel

Méret: nettó: 454 g, 21 x 19,5 cm
Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, HS mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 80 000 Ft