45

Bécsi ezüst talpas kínálótál

800-as finomságú ezüst, 525 g, 36 x 24 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, VN mesterjegy

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%