212

Bécsi ezüst teamelegítő

Méret: 1926 g, 44 cm
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, FR mesterjegy
HUF 450 000 — 600 000
EUR 1 250 — 1 667
USD 1 376 — 1 835

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%