Bécsi ezüst teáskészlet

2

Bécsi ezüst teáskészlet

kanna, kiöntő, cukortartó, csipesz: 1152 g, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, KK mesterjegy
Kikiáltási ár: 230 000 Ft (739 EUR*, 800 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 270 000 Ft