Bécsi ezüst teáspohatak (4 db)

114

Méret: 262 g, 6 x 10 x 7 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, JH mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%