190

Bécsi ezüst tortatál

Méret: 612 g, 32,5 x 38,5 cm
jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, kancsó szimbólum mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%