194

Bécsi ezüst utazópohár

800-as finomságú ezüst, 90 g,
9 x 8 cm,
jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, adójel
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%