Bécsi ezüsttálca vízivilág motívummal

Technika: 800-as finomságú ezüst, 425 gramm
Méret: 27,5 x 31,5 cm
jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, FR mesterjegy

Ár: 210 000 Ft (583 EUR*, 642 USD*)