159

Bécsi szecessziós ezüst tál

800-as finomságú ezüst, 732 g,
48 x 25 cm,
jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, szimbolum mesterjegy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (417 EUR*, 459 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%