Bécsi szivardoboz
Bécsi szivardoboz

42

Bécsi szivardoboz

fa doboz, ezüst fedéllel, Bécs színezett rézkarcával, 5 x 24 x 29 cm, jelzett: Bécs 1922-től használt fémjel
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%