174

Nagy Gábor György (1966)

Befutó

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 130 cm
HUF 240 000 — 260 000
EUR 667 — 722
USD 734 — 795

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%