2

Picasso Pablo (1881-1973)

Békegalamb

Technika: színes litográfia
Méret: 48 x 60 cm
j.j.l.: Picasso 28.12.61.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%