107

Gerő Sándor (1904-1977)

Belgrádi este

Technika: tus, akvarell, papír
Méret: 29 x 39 cm
j.j.l.: Gerő
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%