Károlyi Ernő: Belső-tó (Tihany)

Károlyi Ernő (1923-2016)

Belső-tó (Tihany)

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Károlyi
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (250 EUR*, 275 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00