Maghy Zoltán (1903-1999)

Bence Gyuri tiszacsegei bivalyos

Technika: akvarell, papír
Méret: 45 x 32 cm
j.j.l.: Maghy Zoltán 928
sérült
  • Nyertes licit: 34 000 Ft