136

Fried Pál (1893-1955)

Bennszülött lányok

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 70 cm
j.j.l.: Fried Pál
HUF 750 000 — 1 000 000
EUR 2 410 — 3 213
USD 2 608 — 3 478

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30