16

Berkes Antal (1874-1938)

Nagyváros

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 100 cm
j.j.l.: 1922 Berkes
HUF 550 000 — 750 000
EUR 1 528 — 2 083
USD 1 682 — 2 294

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%