73

Krusnyák Károly (1889-1960)

Beszélgetés

olaj, vászon,
50 x 60 cm,
j.j.l.: Krusnyák K.
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%