149

Serafini, Beppe (1915-1987)

Beszélgetők

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.a. hátoldalon, szertifikáttal
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%