Újváry Lajos: Beszélgetők

Újváry Lajos (1925-2006)

Beszélgetők

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Újvári L

Ár: 200 000 Ft (531 EUR*, 578 USD*)