275

Kurucz D. István (1914-1996)

Betyár

Technika: olaj, vászon
Méret: 30,5 x 50,5 cm
j.j.l.: Kurucz 976
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%