156

Bálint Endre (1914-1986)

Biblia illusztráció

Technika: monotípia, papír
Méret: 31 x 22 cm
j.b.l.: Bálint 959 Paris
j.j.l.: Kuklis Kálmánnak szeretettel 1965 II Banditól
"
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%