Bálint Endre (1914-1986)

Biblia illusztráció

Technika: monotípia, papír
Méret: 31 x 22 cm
j.b.l.: Bálint 959 Paris
j.j.l.: Kuklis Kálmánnak szeretettel 1965 II Banditól
"

Ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)