Ismeretlen: Biedermeier férfiportré

241

Ismeretlen

Biedermeier férfiportré

olaj, vászon, 74 x 59 cm, j.j.l. hátoldalán etikett: kormánybiztosság a zsidók zár alá vett műtárgyainak számbavételére és megőrzésére
(Ez a tétel az etikettje miatt kerülhetett a tételek közé. A dolgok szerencsés egybeesése miatt később visszakerült a család túlélő tagjainak birtokába. Így tudjuk most árverésre bocsátani.)
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%