Biedermeier kanapé (1820 körül)

330

Biedermeier kanapé

fenyő alapon diófa borítás, 95 x 210 x 75 cm
unikális darab, alsó kávában olvashatatlan mesterjegy besütve, restaurált
Kikiáltási ár: 680 000 Ft (2 185 EUR*, 2 365 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%