190

Biedermeier képóra

olaj, fémlemez, aranyozott fa keretben,
74 x 98 cm,
felesütős szerkezet,
1820 körül,
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 000 EUR*, 1 101 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%