252

Biedermeier szalontükör

festett, aranyozott fa,
restaurált állapotban,
készült 1840 körül,
155x86cm
(3318)
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%