442

Zombory Lajos (1867-1933)

Bika

OLAJ, VÁSZON, 200 X 260 CM, J.J.L.: ZOMBORY L.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 450 000 Ft