309

Vinkler László (1912-1980)

Bika tánca (Európa elrablása)

Technika: akvarell, papír
Méret: 43 x 61 cm
j.b.l.: Vinkler László
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 143 000 Ft (460 EUR*, 497 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00