129

Pállik Béla (1845-1908)

Birkapásztor nyájjal

Technika: olaj, fa lemez
Méret: 16 x 40,5 cm
j.j.l.: Pállik Béla
hátoldalán Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Budapest etikett
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (722 EUR*, 795 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%