283

Pállik Béla (1845-1908)

Birkapásztor nyájjal

Technika: olaj, falemez
Méret: 16 x 40,5 cm
j.j.l.: Pállik Béla
hátoldalán: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Budapest etikett
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%