99

Birminghami ezüst teáskészlet

Technika: 925-ös finomságú ezüst, ébenfa
Méret: szamovár 39 x 21 cm, 1471 g; tejszín kiöntő 15 x 12 cm, 150 g; cukortartó 16 x 15 cm, 197 g
jelzett: Birmingham 1903-as fémjel, ISG gyártójel
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%