70

Birminghami ezüst toast tartó

Technika: 925-ös finomságú ezüst
Méret: 127 g, 10 x 9 x 7 cm
jelzett: Birmingham, 1937-es fémjel, Elkington & Co gyártójel
HUF 20 000 — 26 000
EUR 64 — 84
USD 70 — 90

Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%