11

Bizse János (1920-1981)

Erdőbelső

Technika: színes litográfia, papír
Méret: 27 x 38 cm
j.j.l.: Bizse János j.b.l.: Erdőbelső 1974 2/1 I.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (42 EUR*, 46 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%