Bizse János (1920-1981)

Erdőbelső

Technika: színes litográfia, papír
Méret: 27 x 38 cm
j.j.l.: Bizse János j.b.l.: Erdőbelső 1974 2/1 I.

Ár: 21 000 Ft (58 EUR*, 64 USD*)