Bizse János (1920-1981)

Újmecsekalja

Technika: rézkarc, kartonra kasírozott papír
Méret: 29,5 x 39 cm
j.j.l.: Bizse J

Ár: 20 000 Ft (56 EUR*, 61 USD*)