76

Edvi Illés Aladár (1870-1958)

Boci

Technika: olaj, vászon
Méret: 13 x 19 cm
j.b.l.: E. Illés A.
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Villámáron elkelt: 23 000 Ft