64

Bognár Krisztina (1970)

Pihenő reggelivel (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 130 cm
jelzett: pecsét
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%