247

Prihoda István (1891-1965)

Bohémek a Balatonnál (1930 körül)

olaj, farost, 50 x 60 cm, j.j.l.: Prihoda I.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%